логотип Fiat

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

ШОУ-КАР FIAT ДЛЯ АУКЦІОНУ, ДЛЯ БЛАГОРОДНОЇ СПРАВИ | Новости | Продажа Fiat в Украине

ШОУ-КАР FIAT ДЛЯ АУКЦІОНУ, ДЛЯ БЛАГОРОДНОЇ СПРАВИ

 Новий FIAT 500 буде провідною зіркою в Монте Карло на заході “I Defend Gala 2015″, першій спробі благодійного гала-вечора у підтримку фонду Роберта Ф. Кеннеді з захисту прав людини в Європі.


16 липня, в Монте-Карло, в мальовничому Riva Tunnel відбудеться вечір “I Defend Gala 2015″, присвячений захисту загальнолюдських цінностей основних прав людини, щоб допомогти фонду Роберта Кеннеді з захисту прав людини. Центральні пріоритети організації зосереджені на силі окремої особи генерувати зміни і залучати підтримку захисників прав людини за допомогою стратегічного партнерства.

Концерн FCA вже давно примає участь у рішенні різних актуальних питань, таких як стійка мобільність та освіта, обидва з яких він підтримує за допомогою численних проектів. На вечорі “I Defend Gala 2015″ концерн братиме участь зі своєю новою моделлю 500 – глобальним символом, який продається у більш ніж 100 країнах, ідеальною емблемою відомої у всьому світі корпоративної харизми FCA, основаній на гармонійній співпраці між різними народами та культурами. Ключовим моментом вечора буде пожертвування шоу-кара Fiat, а саме, самого першого нового Fiat 500, що прибуде з потокової лінії і буде проданий з аукціону під час заходу.

Це єдиний у своєму роді кабріолет, “Bossa Nova White” з 1,2 літровим 69-сильним двигуном, рівню комплектації Lounge, персоналізований завдяки майстерністі і таланту умбрійського майстра Стефано Контичеллі, який за допомогою шкіри знає, як висловити перевагу італійської продукції, саме як Нью-500. Автомобіль кастомізований телячою шкірою. Золотий колір природного меду  у цього особого матеріалу, який обробляється, щоб протистояти стихії, посилює знакові елементи стилю автомобіля: колісні арки, задні світлові кластери, передні фари і хромовані вуса. Кошик для пікніка, застосований на дверях багажника, виконаний з того ж матеріалу, в той час як обтічники дзеркал покриті червоним деревом. Цей матеріал, разом з блакитним профілем вставок і лінії, що проходить під вікнами, є даниною поваги знаменитим яхтам Riva.

Престижний благодійний гала-вечір, для якого це перша спроба, буде поєднувати мистецтво і гастрономію, і прийматиме численних знаменитостей всіх видів і міжнародно відомих художників – все для сприяння захисту етики та прав людини. Вечір буде проводити Керрі Кеннеді, дочка Роберта Кеннеді, актриса і творець і президент Фонду Роберта Ф. Кеннеді з прав людини. Після її вступній промови пройде аукціон: десятеро лотів, включаючих престижні твори мистецтва, в тому числі серії фотографій американського фотографа Гаррі Бенсона і роботи Мікеланджело Пістолетто.

Це супроводжуватиметься гала-вечерею, задуманою залишити незабутні враження у пам’яті та смачних спогадах у більш ніж 200 міжнародних гостей, серед яких будуть актор Мартін Шин, і багато італійців, таких як актриса і телеведуча Джорджія Суріна. Меню буде створено гастрономічним генієм, Гуалтьєро Маркезі, і стане святом неповторної італійської кухні.

У ході вечора ще тридцять лотів будуть продані з аукціону, на цей раз за допомогою системи тихий аукціон, з використанням цифрових пристроїв в торгах для особливо  разючих предметів. Окрім тихого аукціону, буде музика Іларії делла Бідіа та спогади з життя та творів відомих захисників прав людини. Природно, заходи, організовані Фондом для заохочення терпимості, інтелектуального обміну і свободи вираження будуть описані і проілюстровані.

15 сентября 2015

© 2019 Офіційний імпортер FIAT ТОВ «НІКОЛЬ-МОТОРС» RSS