Fiat 500L ЗА 5 СЕКУНД

ДО 7 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

TECHNOLOGY AND SAFETY

ДО 1480 Л ВАНТАЖОМІСТКОСТІ

INTERIORS

ПОНАД 300 КОЛЬОРОВИХ КОМБІНАЦІЙ

VERSIONS

СКЛАДНІ СИДІННЯ

INTERIORS

1,5 M2 ПАНОРАМНОГО ДАХУ

VERSIONS

УНІКАЛЬНІ ДЕТАЛІ
ДИВИСЬ ГАЛЕРЕЮ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ІНТЕР'ЄР

КРАСИВИЙ ЗОВНІ КОМФОРТНИЙ ВСЕРЕДИНІ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ САЛОН

ТЕХНОЛОГІЯ

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ ЗІ ВСІМ СВІТОМ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ UCONNECT™

РОЗРОБЛЕНИЙ ВІДПОВІДНО ДО ПОБАЖАНЬ КОЖНОЇ РОДИНИ

Лінії Fiat 500L допомагають захистити і додати комфорту до традиційного дизайну 500. Лобове скло з невеликим нахилом і двокомпонентний шарнір збільшують простір і оглядовість для пасажирів і дають водієві відчуття повної безпеки. Широкий віконний простір, який оточує водія, зменшує сліпі зони і пропускає величезну кількість світла, заповнюючи інтер'єр у неповторному стилі 500.

ЗАХОПЛЮЧИЙ ПОДИХ ВИД

Панорамний дах представляє будь-кому, хто подорожує на 500L, найбільший світловий проріз у своїй категорії - аж 1,5m2. Дві версії: стаціонарна і з люком на електричному приводі.

НЕВЕЛИКИЙ, АЛЕ ПРОСТОРИЙ

500L розширює поняття практичності, тому що з його 4,15 м в довжину, 1,78 м завширшки і 1,66 м у висоту він поєднує в собі простір і внутрішній комфорт мінівена зі зручністю паркування як у міського автомобіля.

КОЛІР АБО ДВА ТОНИ?

500L є справді унікальним. З його 10 кольорами кузова, плюс 2 для даху і 3 для ободів, 500L - це автомобіль, який пропонує більше рішень кастомізації, ніж будь-який інший в своїй категорії.
Не дивуйтеся, адже це 500.

ЩАСТЯ НАРОДЖУЄТЬСЯ В СІМ'Ї

Ось, що таке Fiat 500L: завжди позитивний, усміхнений і готовий вітати кожного в його комфортному "житловому просторі" 3,17 м3, щоб надати задоволення від повної свободи

1500 КОНФІГУРАЦІЙ ВНУТРІШНЬОГО ПРОСТОРУ

Є 8 різних способів змінити положення кожного сидіння в Fiat 500L, що в сумі дає 1500 можливих комбінацій.
Переднє сидіння пасажира і спинку можна скласти, щоб був столик, а роздільні задні сидіння можна регулювати по довжині, а також складувати простим рухом руки.
Таким чином, ви можете мати плоску вантажну платформу, використовуючи всю довжину автомобіля. Якщо скласти задні сидіння, 455 літрів багажного об'єму можуть перетворитися на 1480 літрів.

ВСЕ НА СВОЄМУ МІСЦІ

Завдяки 22 відсікам для речей на Fiat 500L все необхідне у вас буде під рукою. Це і ноутбук, і телефон, і пляшка води або парасолька - всередині Fiat 500L вистачить місця для всього і для всіх.

МАЙБУТНЄ – ЦЕ ПРОСТІР

Простір салону розроблений спеціально для вас, він наповнений технологією і системами безпеки. Fiat 500L - це автомобіль, який гарантує все це вам. Він може впоратися з будь-якою ситуацією, включаючи майбутнє.

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДОРОЖІ

З системою UconectTM за допомогою її 5 або 6,5-дюймового сенсорного екрану можна керувати всіма мультимедійними пристроями, присутніми в автомобілі - це аналогове і цифрове радіо (DAB) та основні носії (медіаплеєр, Ipod, Iphone, смартфон), підключені через USB-порт і роз'єм Aux -in.

Пристрій Uconnect Radio Nav 5” пропонує навігатор TomTom  2.5D, тоді як 6.5” Uconnect Radio Nav має супутникову навігацію з картами 3D, динамічним прокладанням маршруту і пристроєм «One Shot Voice Destination Entry» для введення адрес за допомогою голосових команд.

Нова система UconectTM LIVE також дозволить покупцям після підключення їх смартфонів користуватися численними додатками в бортовій системі: Twitter, щоб завжди бути на зв’язку з друзями; Deezer - для можливості слухати до 35 млн. музичних треків та Tune-in з понад 100 тис. радіостанцій; Reuters, щоб отримувати останні світові новини, та послуги TomTom LIVE для інформації про дорожній рух, камери стеження і погодні умови.

Та це ще не все. Ви можете поліпшити свій стиль водіння з eco: DriveTM, щоб заощаджувати на паливі та можете перевіряти в режимі реального часу викиди CO2 вашого автомобіля.

Ви можете постійно стежити за своїм автомобілем за допомогою програми my:Car - вона нагадає вам, де ви залишили автомобіль, повідомить про рівень палива і будь-які несправності автомобіля.

ЗРОЗУМІЄ ВАС ПІСЛЯ ОДНОГО ДОТИКУ

Завдяки 5-дюймовому кольоровому сенсорному екрану, який взаємодіє з вашим телефоном, смартфоном, радіо, медіаплейером і МР3 плеєром, вести автомобіль як ніколи просто і зручно. А за допомогою Bluetooth ви може дзвонити по телефону, не прибираючи рук з керма і відповідати на будь-які отримані текстові повідомлення (за умови що у вас сумісний смартфон). А щоб надати смаку вашій поїздці, радіо з CD-плеєром при бажанні може також включати цифрове радіо і відтворювати зовнішні джерела через порти USB і Aux-in. Плюс інноваційне потокове аудіо може відтворювати музичні треки та веб-радіостанції з вашого смартфона, не підключаючи ніякі кабелі.

СТАНЬТЕ ЕКО-ВОДІЄМ

Ви хочете знати, як скоротити споживання палива і відповідні витрати на 16%? Система eco:Drive на Fiat 500L навчить вас, як це зробити. Кожен раз, коли ви сідаєте за кермо, додаток записує вашу поведінку, показуючи ваш еко: індекс на дисплеї системи UconnectTM 5” Radio, і забезпечує вам поради в режимі реального часу, щоб допомогти вам виправити помилки і поліпшити свій стиль водіння. Наприкінці навчання, ви будете готові увійти в співтовариство eco: Ville і поділитися своїми результатами на Facebook і Twitter.

МЕЛОДІЯ ЗМІНИЛАСЯ

На вашому Fiat 500L ви можете слухати всю музику, яку захочете: з вашого МР3 плеєра, вашого смартфона або флешки USB. І ви легко зможете вибрати її за допомогою кнопок управління на вашому кермі. Більш того, в його новій акустичній системі, розробленій у співпраці з Beats Audio, використовується вдосконалений алгоритм еквалайзера, який створює чистий високоякісний звук. Через 6 динаміків в передніх і задніх дверях, сабвуфер в багажному відділенні і 8-канальний цифровий підсилювач, нова аудіо система може забезпечити повну потужність 520 Вт.

ВІН ЗНАЄ, ЯК ПОДБАТИ ПРО ВАШУ РОДИНУ

Оснащення в базовій комплектації забезпечує найвищий рівень активної і пасивної безпеки. 7 подушок безпеки, система ABS з BAS (Система допомоги при гальмуванні) і новітня система ESC (електронний контроль стійкості), в яку входить функція проти ковзання ASR/MSR. Hill Holder, щоб полегшити старт на підйомі, активне рульове управління DST, яке підвищує безпеку водіння; на замовлення є система City Brake Control (контроль над гальмуванням в умовах міста), пристрій, який виявляє присутність інших транспортних засобів або перешкод і автоматично гальмує, щоб уникнути зіткнення або пом'якшити його наслідки.

Галерея

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ