логотип Fiat

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

Fullback | Модели FIAT

Fullback

Новий Fullback є одним з перших пікапів в світі, який має повністю алюмінієвий двигун.

Прайс-лист на автомобиль Fullback .


ЛЕГКИЙ І ДУЖЕ ПОТУЖНИЙ  

Новий Fullback є одним з перших пікапів у світі, який має повністю алюмінієвий двигун. Його буксирна здатність складає до 3100 кг

ТРАНСМІСІЯ

Він доступний з 6-ти ступінчастою механічною коробкою або 5-ти ступінчастою автоматичною коробкою передач.

ПРИВІД

Новий Fullback має повний привід. Ексклюзивний електронний селектор 4 WD дозволяє максимально розподіляти момент, що крутить, між передніми і задніми колесами і зниженими передачами, щоб максимізувати потужність і тягу

ВІДМІННИЙ СТИЛЬ І ВІДМІННА ВАНТАЖОМІСТКІСТЬ

Fullback привертає увагу завдяки своїм м’язистим і агресивним лініям. Крім того, Fullback знає, що комфорт і потужність завжди важливі для вашої роботи і бізнесу. Будь то версія з подовженою або з подвійною кабіною, в Fullback завжди достатньо місця, щоб його пасажири відчували себе комфортно, завдяки інформаційно-розважальним системам 6″ і 7″, ергономічним шкіряним сидінням з підігрівом, інтер’єру з відмінним кондиціонуванням і звукоізоляцією і більш, ніж достатньому простору вантажного відсіку, який дозволяє перевозити до однієї тонни вантажу. Fullback – ідеальний пікап для роботи і для повсякденного життя.

ПОВНИЙ ПРИВІД

Ви подолаєте будь-яку дорогу, завдяки центральному і задньому блокуванню диференціала, які розподіляють крутний момент там, де він вам найбільше потрібен, а за допомогою перемикача режимів руху 4WD, який дозволяє вибрати найбільш підходящий режим, у вас буде повний контроль. Додайте до цього кут переднього звису 30° і кут заднього звису 22°, дуже маленький радіус повороту 5,9 м і камеру заднього огляду, і Fullback готовий повезти все, що ви покладете в нього. І готовий рухати ваш бізнес вперед.

ВІДМІННА ПОТУЖНІСТЬ, БІЛЬШ ЕНЕРГІЙНА РОБОТА.

Fullback дає максимум зручностей і і особливо проявляє себе, коли дорога стає жорсткою. Його сила полягає в його міцному і гнучкому шасі і його двигунах, які є більш надійними, ефективними і потужними, ніж будь-коли.
Fullback працює від повністю алюмінієвого дизеля. Це 2,4-літровий дизельний двигун, який доступний у версіях 150 к.с. або 180 к.с., з максимальною буксирувальною масою до 3100 кг завдяки крутному моменту 430 нм. Fullback також оснащений ручною 6-ти ступінчастою коробкою передач і 5-ти ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Прайс-лист на автомобиль Fullback.

Понравился автомобиль Fullback? Купи в любом из наших автосалонов. Возможна покупка в кредит.

© 2018 Офіційний імпортер FIAT ТОВ «НІКОЛЬ-МОТОРС» RSS