логотип Fiat

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

500

Усміхнене обличчя Fiat 500 ще більш бешкетне. Передня частина немов підморгує завдяки новим молдингам, шанованим вусам і бамперу, який оточує тривимірну решітку. Більш привабливий, більш позитивний, навіть більш 500-й.


Tipo
Неповторна економія палива завдяки одному з найнижчих коефіцієнтів опору в класі.

Doblo Combi
Подивіться на це належним чином, стиль нового Doblò є ще більш унікальним: повний рестайлінг передньоїч частини, вбудовані блок-фари, нові легкосплавні колісні диски і задні ліхтарі, велика глазурована поверхня і новий темно-сірий колір. Навіть у вільний час, ваш стиль не залишиться непоміченим.

Doblo Cargo
Компактний зовні, просторий всередині

Qubo
Qubo повертається в версію, яка оновлює його, крім інших особливостей, дизайн: від бампера до дверей багажника, від нових металевих кольорів, бронзового Bronzo Magnetico і синього Azzurro Libertà до нових тканин інтер'єрів, легкосплавних дисків з алмазним шліфуванням (глянцеві, чорні або поліровані) до нового рульового колеса і сучасної приладової панелі. Не відмовляючись від технологічності, з радіо Bluetooth та з сенсорним екраном. Щоб дати вам ще більше індивідуальності.

Fiorino Combi

Новий передній бампер і решітка радіатора суперблискучого сріблястого кольору, 15-дюймові ковпаки коліс і 15-дюймовиеполірованние легкосплавні диски з алмазною обробкою і 2 нових кольору кузова. Новий Fiorino зберіг високі фари для більшої видимості та захисту від зіткнень.


Fiorino Cargo
Автофургон підвищеної комфортності та економічності. Вдало продуманий вантажний відсік дозволяє з користю використовувати кожен сантиметр об'єму. Тепер ще більш просторий кузов і менша витрата. Показники роблять Fiat Fiorino Cargo ідеальним транспортом на міських і обласних маршрутах.

Ducato
Простота і надійність це головні якості, які повинен мати транспорт такого класу. Fiat Ducato - кращий автомобіль за вантажопідйомністю, місткості і економічності.

детальніше

© 2019 Офіційний імпортер FIAT ТОВ «НІКОЛЬ-МОТОРС» RSS