логотип Fiat

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

Credit Agricole пропонує ексклюзивні умови кредитування автомобілів марки FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA. | Новости | Продажа Fiat в Украине

Credit Agricole пропонує ексклюзивні умови кредитування автомобілів марки FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA.

 
 
ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» спільно з ТОВ «Авторіно» розробили спеціальну програму кредитування автомобілів марки FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA. Вже з 11 червня цього року кожен бажаючий має можливість придбати в кредит авто вказаних марок на умовах, що є одними з найвигідніших серед представлених на ринку.
Серед основних переваг кредитування в Credit Agricole:
 
  • Перший внесок від 15%
  • На термін до 12 місяців процентна ставка 0% річних
  • Фіксована відсоткова ставка протягом всього строку дії договору
  • Схема погашення класична чи ануїтет на вибір клієнта
  • Можливість дострокового погашення без сплати штрафних санкцій.
 
Серед найпопулярніших моделей марки FIAT варто виділити Grande Punto, LINEA та Doblo Combi. Кожна з них має свої унікальні відмінності та переваги, а відтепер Credit Agricole додає до них ще одну – вигідні умови кредитування:
  • FIATPunto 2012 вартістю 109 900 грн. – лише 1335грн./місяць*
  • FIATLINEA вартістю 114 900 грн. – лише 37 грн/день**
  • FIATDobloCombiвартістю 119 900 грн. – лише 38 грн./день***
 
 
Спеціалісти ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» підберуть оптимальне кредитне рішення для кожного клієнта за максимально короткий час. Отримати детальну інформацію щодо умов кредитування можна у офіційних дилерів FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA в Україні, на сайті фінансового партнера www.credit-agricole.com.ua, або за номером 0 800 30 5555 (безкоштовно по Україні).
 
Про фінансового партнера: ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є лідером на ринку універсальних банківських послуг для приватних клієнтів у Франції та одним з найбільших банків у Європі. Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр фінансових послуг для приватних клієнтів та бізнесу, приділяючи особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію CreditAgricole в Україні підтверджують 370 000 приватних та понад 25 000 бізнес - клієнтів.
 
*за умови оформлення кредиту строком на 84 місяці із початковим внеском 50% вартості автомобіля FIAT Grande Punto, платіж розрахований за стандартною схемою погашення.
** за умови оформлення кредиту строком на 84 місяці із початковим внеском 50% вартості автомобіля FIAT LINEA, платіж розрахований за ануїтетною схемою погашення.
*** за умови оформлення кредиту строком на 84 місяці із початковим внеском 50% вартості автомобіля FIAT Doblo Combi платіж розрахований за ануїтетною схемою погашення.
 
 

 

27 июня 2012

© 2019 Офіційний імпортер FIAT ТОВ «НІКОЛЬ-МОТОРС» RSS