логотип Fiat

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

Загрузить Adobe Flash player

500X | Модели FIAT

500X

Fiat 500X висловлює цінності, які перетворили 500 в символ, визнаний у всьому світі. Потрібно тільки подивитися, щоб побачити особливості, які він успадкував від історичної моделі: закруглені подвійні фари, трапецієвидна виступаючих капот, хромовані крила по обидві сторони логотипу FIAT, і повітрозабірники, які роблять передню частину усміхненої. У задній частині окремі блок-фари в оточенні блискучих кільця, округлі заднє вікно і логотип FIAT і хромована ручка. Сьогодні, 500X доступний у версії City Look, в більш столичному і витонченому вигляді, з хромованими деталями, які підкреслюють його цінність.

Прайс-лист на автомобиль 500X .

Прайс-лист на автомобиль 500 X Cross .


ДИЗАЙН І КОМФОРТ

ЕКСПРЕСИВНИЙ

Fiat 500x виражає цінності, які перетворили 500 на символ, визнаний у всьому світі. Треба тільки подивитися, щоб побачити особливості, які він успадкував від історичної моделі : закруглені подвійні фари, трапецієвидна промовців капот, хромовані крила по обидві сторони логотипу FIAT, і повітрозабірники, які роблять передню частину усміхненої. У задній частині окремі блок-фары в оточенні блискучих кільця, округлі заднє вікно і логотип FIAT і хромована ручка. Сьогодні, 500x доступний у версії City Look, у більше столичному і витонченому виді, з хромонванимы деталями, які підкреслюють його цінність.                         

ПЕРЕДНІ БЛОК-ФАРИ

З денними ходовими вогнями і протитуманними фарами з вітражного функцією, подвійні передні фари є повторним елементом стилю сім'ї 500, який робить передню частину відразу впізнанною.

КОЛЕСА

Є великий набір легкосплавных колісних дисків, доступних для 500x City Look. Це 16-дюймові з блискучими сірими ковпаками, 16-дюймові блискучі легкосплавные диски з алмазною обробкою, 17-дюймові сатиновані сірі легкосплавные диски, 17-дюймові матові чорні лекгосплавные диски з алмазною обробкою і 18-дюймові блискучі сірі. Наймоднішими і найціннішими є блискучі сірі або матові з алмазною обробкою 18-дюймові диски.

ТОНОВАНІ ЗАДНІ ВІКНА

Гарантують конфіденційність ваших пасажирів і роблять стиль вашого Fiat 500x ще більше ексклюзивним.

ЕКСТРА КОМФОРТ

Усередині якість Fiat 500x можна побачити з першого погляду. Вишукані м'які на дотик матеріали, тривимірна передня панель, що охоплює, вставки на центральній консолі трансмісії і дверні панелі з карбоновим видом або поверхнею під матовий алюміній. Для сидячих місць забезпечений ідеальний комфорт завдяки просторим і обволікаючим сидінням, яке покрите чорно-сірою або чорно-червоною технічною тканиною. Сторони сидінь збагачені деталями з використанням особливих матеріалів, а центральна частина виконана з електрично звареної тканини зі вставками з "pret - a - porter" і эко-шкіри. Ексклюзивна освітленість створює унікальну атмосферу, яка робить відчуття на борту ще приємнішими.

РУЛЬОВЕ КОЛЕСО І ПЕРЕДНЯ ПАНЕЛЬ

Рельєфне спортивне рульове колесо забезпечує відмінне захоплення і ідеальне положення для рук. Бортова приладова панель з трьох круглих елементів нагадує історичний 500. Найбільш вражаючим є 3,5-дюймовий TFT дисплей, який забезпечує водієві усю необхідну інформацію в простій і безпосередній манері пропонує безліч можливостей для персоналізації.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ТУНЕЛЬ ТРАНСМІСІЇ

Тунель з його вишуканим карбоновим видом і поверхнею під зачищений алюміній, містить в собі систему управління селектором режиму роботи MoodSelector ™ і управління електричного гальма стоянки, яке замінює традиційне "ручне гальмо" з яким легко працювати і воно звільняє простір між сидіннями.

ТЕХНОЛОГІЯ І БЕЗПЕКА

ЕКСТРАВЕРТНИЙ

500x означає подорожувати з легкістю завдяки технологіям, які роблять водіння веселішим, а життя на борту простішим.

СЕЛЕКТОР ВИБОРУ РЕЖИМУ КЕРУВАННЯ

За допомогою пульта управління, розташованого на центральному тунелі трансмісії, можна вибрати один з трьох доступних режимів керування - Auto, Sport, All - Weather (Авто, Спорт) - які оптимізують динаміку керування через регулювання поведінки автомобіля.

ІНФОТЕЙНМЕНТ

На борту у вас є підрульові пелюсткові перемикачі, система голосових команд Bluetooth® і потокове аудіо Bluetooth разом з програмою eco: Drive ™, а також інформаційно-розважальна системаUconnect ™. Система Uconnect ™ за допомогою 5 або 6,5-дюймового сенсорного екрану дозволяє управляти мультимедійними пристроями, присутніми в автомобілі : аналогове і цифрове радіо (DAB) і основні носії (медіаплеєр, iPod, iPhone, смартфон), які підключаються через USB- порт і роз'єм Aux, - in. Облаштування Uconnect Radio Nav 5 '' пропонує навігацію TomTom 2.5d, тоді як 6.5 "Uconnect Radio Nav має супутникову навігацію з картами 3d, динамічне прокладення маршруту і облаштування" One Shot Voice Destination Entry "для введення адрес за допомогою голосових команд. Нова система Uconnect ™ LIVE дозволяє клієнтам - через підключення їх смартфонів - користуватися багатьма додатками бортової системи, тому вони можуть завжди бути на зв'язку зі своїми друзями на Twitter; слухати 35000000 музичних треків на Deezer і більше 100000 радіостанцій на Tune - In; отримувати в реальному часі світові новини від Reuters і інформацію про дорожній рух, камери стеження і погоду завдяки послугам TomTom LIVE. І це ще не все. Ви можете поліпшити ваш стиль водіння завдяки програмі eco: Drive ™ і заощадити на паливі, а також перевіряти в реальрному часі рівень викидів CO2 вашого автомобіля. А також ви можете стежити за станом вашої машини з програмою my: Car, яка нагадуватиме вам, де ви зупинилися, інформувати про рівень палива і будь-які відхилення у вашому автомобілі. ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ UCONNECT ™

ЕКСТРАОРДИНАРНИЙ

Із 500x можна насолоджуватися вашою поїздкою з повним душевним спокоєм завдяки його поліпшеній безпеці, яка, окрім 6 подушок безпеки, включають бі-ксенонові фари, систему ESC, 3 різні облаштування безпеки.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Чутливість радара Система попереджає вас своїми радарними і відео датчиками, якщо вона проявляє надмірну різницю в швидкості між вашим 500x і автомобілем попереду, і своєчасно попереджає вас, з тим щоб уникнути яких-небудь шансів на зіткнення. Якщо з якоїсь причини ви не вживаєте заходи, система автоматично активує гальмівну систему.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН

Для повного огляду  "Сліпі зони" - більше не проблема, тому що система перевіряє наявність машин в критичних місцях і попереджає вас миготливим світлом на зовнішніх дзеркалах заднього виду. Те ж саме відбувається при русі заднім ходом, якщо з боку наближається автомобіль.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ ПО СМУЗІ

Щоб дотримуватися правильної смуги руху. Система входить в дію, якщо ви несподівано починаєте міняти смугу руху (без використання покажчиків повороту). Візуальна індикація на приладовій панелі супроводжується опором керма при зміні напряму.

 

 

Прайс-лист на автомобиль 500X.

Прайс-лист на автомобиль 500 X Cross.

Понравился автомобиль 500X? Купи в любом из наших автосалонов. Возможна покупка в кредит.

© 2019 Офіційний імпортер FIAT ТОВ «НІКОЛЬ-МОТОРС» RSS